Skrin Stockholmsarbetet

Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet
Skrin Stockholmsarbetet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RESESKRIN, stockholmsarbete, 1700-tal, fanerat med jakaranda och rosenträ, beslag i brons, höjd 15, 34 x 23 cm,

Nyckel finns, fanerskador, omarbetad

376772

2016-04-15