Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RESESKRIN, stockholmsarbete, 1700-tal, fanerat med jakaranda och rosenträ, beslag i brons, höjd 15, 34 x 23 cm,
Nyckel finns, fanerskador, omarbetad
376772
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här