Skrin Karl Johan

Skrin Karl Johan
Skrin Karl Johan
Skrin Karl Johan
Skrin Karl Johan
Skrin Karl Johan
Skrin Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, Karl Johan, mahognyfaner med intarsiadekor, handtag i silver, stämplat Johan Alfred Rosenqvist Västervik, 1853, höjd 11, 25x15,5 cm

Nyckel finns, bruksslitage

376778

2016-04-15