Uno Vallman temperamålning

Uno Vallman temperamålning
Uno Vallman temperamålning
Uno Vallman temperamålning
Uno Vallman temperamålning
Uno Vallman temperamålning
Uno Vallman temperamålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Bergslandskap med flod, signerad Uno Vallman och daterad -61, tempera på pannå, 36 x 48,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

376785

2016-04-18