Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004), Bergslandskap med flod, signerad Uno Vallman och daterad -61, tempera på pannå, 36 x 48,5 cm
Krackeleringar, färgbortfall
376785
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här