Opiumvikter

Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OPIUMVIKTER, Kina, 6 st., brons, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 4 cm

Bruksslitage

376792

2016-04-18