Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talet mitt, skiva fanérad med björk, svärtad fot, höjd ca 74, diameter ca 110 cm
Slitage, lagningar, skador, skiva har slagit sig något på ena sidan
376794
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här