Nils Petter Moreau oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS PETTER MOREAU (1898-1964), Krokimodell, signerad Moreau, olja på pannå, 61 x 50 cm

376795

2016-04-18