Gustaf Ankarcrona

Gustaf Ankarcrona
Gustaf Ankarcrona
Gustaf Ankarcrona
Gustaf Ankarcrona
Gustaf Ankarcrona
Gustaf Ankarcrona

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF ANKARCRONA (1869-1933): Skymningslandskap monogramsignerad och daterad -96, olja på duk, 25x58 cm

376818

2016-04-15