Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRYK RAUCHINGER (1858-1942): Kvinnoporträtt, krita på papper, signerad och daterad 1907, 60x47 cm
376826
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här