Henryk Rauchinger

Henryk Rauchinger
Henryk Rauchinger
Henryk Rauchinger
Henryk Rauchinger

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRYK RAUCHINGER (1858-1942): Kvinnoporträtt, krita på papper, signerad och daterad 1907, 60x47 cm

376826

2016-04-15