Röllakan Berit Koenig Woelfer

Röllakan  Berit Koenig Woelfer
Röllakan  Berit Koenig Woelfer
Röllakan  Berit Koenig Woelfer
Röllakan  Berit Koenig Woelfer

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERIT KOENING WOELFER, matta, rölakan, signerad BKW, brunrandig med polykrom dekor, ca 235x156 cm

Slitage, hål, skador

376830

2016-04-24