Elis Åslund oljemålningar

Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar
Elis Åslund oljemålningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956): (2) Landskap, monogramsignerad E.Å, olja på pannå, ca 24x29 cm

376839

2016-04-15