Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par

Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par
Gösta Jonsson, fåtöljer, 1par

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GÖSTA JONSSON, fåtöljer, 1 par, Jönköping 1940-tal, fast stoppad rygg och sits, kretongklädsel

Senare klädsel, slitage

376840

2016-04-15