Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GÖSTA JONSSON, fåtöljer, 1 par, Jönköping 1940-tal, fast stoppad rygg och sits, kretongklädsel
Senare klädsel, slitage
376840
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här