Olof Hermelin
2016-04-15
376848
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Kustlandskap med fiskebåtar, signerad och daterad O.Hermelin 1908, olja på duk, 61x93 cm