Olof Arborelius

Olof Arborelius
Olof Arborelius
Olof Arborelius
Olof Arborelius
Olof Arborelius
Olof Arborelius

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Skogsglänta med sittande hund, signerad Olof Arborelius, olja på duk, ca 74x60 cm

376852

2016-04-15