Jockum Nordström, färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 214/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm

Oramad

376854

2016-04-15