Olle Skogman Tema

Olle Skogman Tema
Olle Skogman Tema
Olle Skogman Tema
Olle Skogman Tema
Olle Skogman Tema
Olle Skogman Tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE SKOGMAN (1878-1968): Stormigt hav, signerade, 2 samramade, olja på duk, ca 38x40 cm vardera

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

376858

2016-05-16