Ulf Malmgren

Ulf Malmgren
Ulf Malmgren
Ulf Malmgren
Ulf Malmgren
Ulf Malmgren
Ulf Malmgren

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ULF MALMGREN (1937-2012): "Vi går på Valentino", signerad och daterad Malmgren 1987, olja på duk, 88x80 cm

376865

2016-04-15