Stefan Hedström blandteknik
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
STEFAN HEDSTRÖM, (samtida): Figurer med rött objekt, signerad och daterad S Hedström 2008, blandteknik på papper, ca 47X37 cm
Kuntoraportti
376869
Päivämäärä:
2016-04-15