Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS ZETTERBERG (1901-1986): Kvinnoporträtt, signerad "N Z - 39 Paris 11 Rue Daguerre", olja på duk, 91x72 cm
Smuts, fläckar
376870
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här