Nils Zetterberg oljemålning

Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS ZETTERBERG (1901-1986): Kvinnoporträtt, signerad "N Z - 39 Paris 11 Rue Daguerre", olja på duk, 91x72 cm

Smuts, fläckar

376870

2016-04-18