Karl Erik Höglund oljemålning

Karl Erik Höglund oljemålning
Karl Erik Höglund oljemålning
Karl Erik Höglund oljemålning
Karl Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL ERIK HÖGLUND (f. 1940): Spöklik omfamning, signerad K E Höglund, olja på pannå, ca 49x37 cm

376872

2016-04-15