Trågsoffa 1800-/1900-tal

Trågsoffa 1800-/1900-tal
Trågsoffa 1800-/1900-tal
Trågsoffa 1800-/1900-tal
Trågsoffa 1800-/1900-tal
Trågsoffa 1800-/1900-tal
Trågsoffa 1800-/1900-tal

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokokostil, underrede från 1800-talets mitt med träskuren dekor, tråg 1900-tal, brunbetsad, sammetsklädda plymåer längd 218, sitthöjd 47 cm

Renoverad, senare tråg, smärre skador

376876

2016-04-18