Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, rokoko, bär otydlig hallstämpel, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 65x29 cm
Sannolikt senare ljusarm, delvis renoverad
376879
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här