Spegellampett rokoko

Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, rokoko, bär otydlig hallstämpel, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 65x29 cm

Sannolikt senare ljusarm, delvis renoverad

376879

2016-04-15