Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1900-talets början, mahogny, bricka i mässing, brickmärkt C.A Nystedt Möbleringsaffär Göteborg 1916, höjd 65, diameter 85 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
376880
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här