Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, 1900-talets början, mahogny, bricka i mässing, brickmärkt C.A Nystedt Möbleringsaffär Göteborg 1916, höjd 65, diameter 85 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

376880

2016-04-19