Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Fjordlandskap signerad och daterad H Halvorsen 1900, olja på duk, 50x70 cm

376887

2016-04-15