pER jULIUS

pER jULIUS
pER jULIUS
pER jULIUS
pER jULIUS
pER jULIUS
pER jULIUS

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER JULIUS (född 1951): Afton Nordingrå, signerad P. Julius , olja på duk, ca 136x199 cm

Färgbortfall

376891

2016-04-15