Appliquer 1900-talets början

Appliquer 1900-talets början
Appliquer 1900-talets början
Appliquer 1900-talets början
Appliquer 1900-talets början
Appliquer 1900-talets början
Appliquer 1900-talets början

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1900-talets början, skuret och bronserat trä, ljusarm i bronserad metall, i form av lyra, ca 76x21 cm

Bruksslitage

376895

2016-04-15