Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKARAMTUR, omkring 1900, förgylld stomme, kupa i glas med slipad dekor, höjd ca 90 cm

Stomme med skador, kupa med obetydligt nagg, skruv saknas till kupans fäste

376900

2016-04-15