Matservis Gustafsberg

Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, ca 55 dlr, Gustafsberg, 1910-tal, bestående av: 24 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 9 förrättstallrikar, 3 assietter, 4 uppläggningsfat, 2 skålar, 4 saladjärer, 3 äggkoppar, terrinunderfat

Slitage, enstaka nagg kan förekomma

376901

2016-04-15