Matservis Gustafsberg
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, ca 55 dlr, Gustafsberg, 1910-tal, bestående av: 24 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 9 förrättstallrikar, 3 assietter, 4 uppläggningsfat, 2 skålar, 4 saladjärer, 3 äggkoppar, terrinunderfat
Slitage, enstaka nagg kan förekomma
376901
2016-04-15