Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, allmoge, kurbitsdekor, 1700-/1800-tal, höjd 48 cm, 48 x 25 cm
Renoverat/senare bemålat, slitage, lås saknas
376902
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här