Bertil Berggren Askenström aluminium
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL BERGGREN ASKENSTRÖM (1917-2006): Komposition i relief, signerad och daterad Bertil Berggren Askenström -91, stäpelmärkt Bertil Berggren Askenström 1992, aluminium, ca 60 x 84 cm
Repor
376905
2016-04-15