Bertil Berggren Askenström aluminium

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BERGGREN ASKENSTRÖM (1917-2006): Komposition i relief, signerad och daterad Bertil Berggren Askenström -91, stäpelmärkt Bertil Berggren Askenström 1992, aluminium, ca 60 x 84 cm

Repor

376905

2016-04-15