Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Speglingar" mapp 48/310 med litografier, signerade och numrerade, största tryckytans mått ca 35 x 34 cm

376910

2016-04-17