Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), mapp med 3 litografier ur mappen "Speglingar" (ursprungligen 5) signerade och numrerade, största tryckytans mått ca 35 x 34 cm.

Ej komplett.

376917

2016-04-17