Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), mapp med 3 litografier ur mappen "Speglingar" (ursprungligen 5) signerade och numrerade, största tryckytans mått ca 35 x 34 cm.
Ej komplett.
376917
2016-04-17