Akvarell

Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AKVARELL, enligt uppgift Mary B Greene, Stockhols slott, monogramsignerad, 28x49 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

376927

2016-04-28