Gunnar Mauritz Widforss, akvarell 1912

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Havsklippor, signerad och daterad G Widforss.1912., akvarell, 47x33,5 cm

Kuntoraportti

376930

Päivämäärä:

2016-04-18