Gunnar Mauritz Widforss, akvarell 1912
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Havsklippor, signerad och daterad G Widforss.1912., akvarell, 47x33,5 cm
Kuntoraportti
376930
Päivämäärä:
2016-04-18