Vide Janson 13 st grafiska blad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIDE JANSON (1924-2007): (13), Kompositioner, signerade och numrerade, grafiska blad, 16x23 - 71x63 cm
PROVENIENS: Vide Jansons familj

1 med smärre glasskada, någon med dedikation

376931

2016-04-18