Axel Olson
2016-04-29
376936
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): (2) Landskap, signerade Axel Olson samt numrerade, färglitografier, 38x48 och 31x54 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Senare kolorerade