Ernst Smith oljemålning

Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST SMITH (1868-1945): Hamnmotiv, signerad E Smith, olja på pannå, 29x42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

376942

2016-04-29