Stig Lindberg figurin parian

Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian
Stig Lindberg figurin parian

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, figurin, vildsvin, parian, Gustavsberg, signerad Stig L., höjd ca 8 cm

Nagg på öra

376944

2016-04-15