Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, tallrikar, 8 st., 1830-tal, "Ett år i Sverige", diameter 21 cm, 5 skadade tallrikar medföljer
Slitage
376963
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här