Stilettkäpp

Stilettkäpp
Stilettkäpp
Stilettkäpp
Stilettkäpp
Stilettkäpp
Stilettkäpp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STILETTKÄPP, 1900-tal, knivens längd ca 36 cm, käppens längd ca 60 cm

Slitage

376973

2016-04-18