Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
KAFFE, MOCCASKEDAR, 16+10 st, silver, 18/1900-tal, modell Rosenholm samt gammal fransk, varierande längd, vikt ca 400 g
Slitage
376976
2016-04-18