Reinhold Ljunggren färglitografi
2016-04-18
376989
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Stockholmsmotiv, signerad R Ljunggren, 172/310, 172/310, färglitografi, ca 30x42 resp. 41x31 cm.