Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON (1928-2008), Nytorget, signerad Stig Claesson, numrerad 49/75, färglitografi, 42 x 59 cm

376997

2016-04-19