Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERWÄRD (1915-2002), Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterwärd, numrerad 6/100, färglitografi, 56,5 x 36 cm

377011

2016-04-19