Corneille färglitografi
2016-05-02
377017
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 97, numrerad 32/250, färglitografi, bladmått ca 47 x 37 cm