Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
APOTEKSKRUS, 1700-tal, koppar, märkt med J.B:F , B.H.G , årtalet 1705 samt "Sanabit," punsad dekor, skruvlock, höjd ca 36 cm
Lödning undertill, smärre bucklor
377023
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här