Apotekskrus 1700-tal

Apotekskrus 1700-tal
Apotekskrus 1700-tal
Apotekskrus 1700-tal
Apotekskrus 1700-tal

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

APOTEKSKRUS, 1700-tal, koppar, märkt med J.B:F , B.H.G , årtalet 1705 samt "Sanabit," punsad dekor, skruvlock, höjd ca 36 cm

Lödning undertill, smärre bucklor

377023

2016-04-20