Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): "Strandkant i Stavsnäs", signerad och daterad Carl Schubert -08, akvarell,
36x43cm

377033

2016-04-18