Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, rokokostil, rikligtskuren och förgylld, Å Hansson Christiansstad, höjd ca 100 cm, nyckel och pendel finns
Slitage, avskavd förgyllning
377036
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här