Sidenmålningar

Sidenmålningar
Sidenmålningar
Sidenmålningar
Sidenmålningar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDENMÅLNINGAR, Theophile M Lundström 1789-1790: Sand Grufvan i Hellstads Bergsslag resp Dedic a Monsieur Charles Jaques Lundström, rammått ca 25x30 cm

Fuktskador, slitage, fläckar

377044

2016-04-18