Brosch 1800-tal

Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BROSCH, förgyllt silver, Johan Wahlström, Jönköping 1858, höjd 5,5 cm

377059

2016-04-18